Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Ciechanowie

                                  „Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał                                                                 się tym, kim stać się może”                                                                                                                                                                                                         J. Korczak

Marzena
Odsłony: 30
Z przyjemnością informujemy, że Castorama Ciechanów wsparła naszą szkołę w farby, które pozwolą nam na odmalowanie szatni dla naszych uczniów.
“Prawdziwą miarą człowieka jest sposób, w jaki traktuje kogoś, kto nie może mu się w żaden sposób odwdzięczyć.” – Samuel Johnson
Pragniemy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za przekazanie farb, które umożliwią nam w okresie wakacji na odświeżenie i upiększenie szatni szkolnej z której korzystają nasi uczniowie na co dzień. Dzięki Państwa wsparciu stworzymy przyjazne i estetyczne otoczenie, które z pewnością wpłynie pozytywnie na komfort i samopoczucie naszych podopiecznych.
Wasze zaangażowanie i wsparcie jest dla nas nieocenione. Dziękujemy za pomoc w tworzeniu lepszych warunków edukacyjnych i wychowawczych dla naszych dzieci ❤️ Wasza pomoc pokazuje, że nasz ośrodek ma w Was prawdziwych przyjaciół ❤️