Dla uczniów SOSW w Ciechanowie 9 czerwca był wydany dzień i dobre samopoczucie. Pociągiem dojechaliśmy do Stolicy, w którym po raz pierwszy podróżowała metrem. W teatrze Capitol uczestniczyliśmy w kluczowych słowach i głównej akcji spektaklu „Akademia Pana Kleksa”. Wędrując ulicami miasta, dotarliśmy do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie z 30 minut podziwialiśmy panoramę Warszawy. Spacerem po urokliwych łazienkach, przy dźwiękach muzyki F. Chopina - pożegnaliśmy metropolię. Ten dzień na długi dzień w naszej pamięci .![]()
> >
