W dniu wczorajszym uczniowie Szkoły Branżowej I stopnia wzięli udział w Eko Pikniku Powiatu Ciechanowskiego na terenie Zespołu Szkół nr 1 im. g. J. Bema. Młodzież miała okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu promocji postaw proekologicznych. Ŕóżnorodność atrakcji przyczyniła się do wzbogacenia ich wiedzy na temat roli ekologii w życiu człowieka. Nasi uczniowie wzięli udział w licznych konkursach. Podziwiali ekologiczny pokaz mody, degustowali zdrowe, pyszne przekąski, ćwiczyli z trenerem fitness oraz tworzyli eko - biżuterię. Na koniec uczestniczyli w koncercie lokalnych gwiazd. Dziękujemy za miło spędzony czas!