OutlookEmoji-16297169110448a9512d4-5c51-4a74-b3c0-8d0c075870b5

6 czerwca 2023 r. mieliśmy przyjemność gościć w ośrodku pracowników i uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej przy DPS w Ciechanowie ul. Krucza. Pani kierownik Kamila Ryms przedstawiła formalności związane z przyjęciem do placówki oraz zasady funkcjonowania warsztatu. Pracownicy i uczestnicy opowiedzieli o zajęciach prowadzonych w ramach różnych pracowni terapeutycznych, o licznych wyjazdach, wycieczkach i innych atrakcjach, w których biorą udział. Na zakończenie mogliśmy podziwiać rękodzieło wykonane przez uczestników warsztatu. Szczególnie miło było spotkać się i porozmawiać z naszymi absolwentami Kasią i Mateuszem. Dziękujemy pracownikom i uczestnikom warsztatu, że zechcieli nas odwiedzić i opowiedzieć o sobie.