20.04.2023 roku odbyły się Targi Edukacji i Pracy w Ciechanowie pod Honorowym Patronatem Starosty Powiatowego. Organizatorami tegorocznych targów jest Powiatowy Urząd Pracy w Ciechanowie oraz Powiatowe Centrum Usług Wspólnych w Ciechanowie. To wspaniała inicjatywa dająca wsparcie młodzieży w planowaniu kształcenia i rozwoju kariery zawodowej. W tym dniu nie mogło nas tam zabraknąć. Uczestnicy Targów mogli bliżej poznać nasz Ośrodek poprzez prezentację multimedialną a w międzyczasie skosztować pysznych słodkości przygotowanych przez naszych uczniów. Barwne plakaty i ulotki zdobiły nasze stoisko, które było dostępne dla wszystkich uczestników Targów. Musimy przyznać że zainteresowanie było duże co nas bardzo cieszy i motywuje do dalszego działania. Bardzo dziękujemy i z utęsknieniem czekamy na kolejne tak wspaniale przedsięwzięcie!!!