PODZIĘKOWANIE ZA OKAZANĄ POMOC

"Jeden z najgłębszych sekretów życia polega na tym, że tylko to wszystko, co robimy dla innych, jest tym, co naprawdę warto robić"

Carroll Lewis

Mimo, że mamy czas pandemii koronawirusa są „LUDZIE DOBREGO SERCA”, którzy pamiętają o naszej placówce. Dzięki Pani Prezes Rejonowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża w Ciechanowie nasi uczniowie otrzymali DWA, DUŻE REHABILITACYJNE ROWERY TRÓJKOŁOWE a pracownicy MASECZKI, RĘKAWICZKI i PŁYNY DEZYFEKCYJNE.

Serdecznie dziękujemy za okazaną życzliwość i wsparcie.