Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy w Ciechanowie

                                  „Pomóżmy dzieciom, by każdy z nich stał                                                                 się tym, kim stać się może”                                                                                                                                                                                                         J. Korczak

Super User
Odsłony: 303

 

Serdecznie zapraszamy przedszkolaków i ich rodziców na profil FB naszego przedszkola ,gdzie są umieszczone dodatkowe pomoce dydaktyczne czyli pomysły jak bawić się,ćwiczyć i uczyć czyli stymulować rozwój naszych przedszkolaków.                                             

 

https://www.facebook.com/1269140853254010/posts/1695653430602748/