13 grudnia koło ekologiczno-plastyczne "Ekoplastyk" rozstrzygnęło konkurs "Kartka Bożonarodzeniowa". Jury w składzie p. Dyrektor Elżbieta Brzezińska i p. wicedyrektor Dorota Ruszkowska wybrały zwycięzców: 1 miejsce Przemysław Jaskłowski - III grupa wychowawcza, 2 miejsce - Weronika Chylińska kl. II ppe, 3 miejsce- Magdalena Błaszkowska kl. II ppe oraz wyróżnienia: Kacper Rutynowski - kl. IIppe, klasa VII/VIII UW oraz Mateusz Dunal kl. VIII usi .Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a zwycięzcom - GRATULUJEMY!