Jak co miesiąc Samorząd Uczniowski przygotował zadanie do realizacji w ramach "Zgranej klasy". Wszyscy uczniowie w klasie mieli założyć ubrania w świątecznych  kolorach(zielonym, czerwonym, białym, złotym, itp.). Dodatkowym akcentem stroju mogła być czapka Mikołaja oraz piękny, świąteczny wystrój klasy. Komisja skrupulatnie obejrzała i oceniła zaangażowanie w to zadanie klas. Oto wyniki.

Największe wrażenie zrobiły na nas klasy:  I/II uud; III pp; V usa oraz III ub .

Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w konkurs i bardzo żałujemy, że nie wszyscy uczniowie mogli wziąć udział w zabawie, ze względu na kwarantannę i zdalne nauczanie.