W dniu 22 listopada 2021r. odbyło się spotkanie przedstawiciela WORD w Ciechanowie z uczniami szkoły podstawowej. Tematem spotkania było bezpieczeństwo pieszego i rowerzysty na drodze. Pani Ola w bardzo ciekawy i interesujący sposób przedstawiła jak  zachować się na przejściu dla pieszych. Poruszone były też zagadnieniu związane z bezpieczeństwem rowerzysty na drodze. Na zakończenie spotkania prowadząca przekazała odblaski i światełka, które powinniśmy nosić w celu poprawienia  naszego bezpieczeństwa na drodze.