W dniu dzisiejszym Samorząd Szkolny rozpoczął cykliczny konkurs pt:" ZGRANA KLASA", którego zadaniem jest wzmocnienie spójności klasy, mocniejsze zintegrowanie uczniów w klasie oraz wyrobienie pojęcia wspólnoty. Dzisiejsze zadanie polegało na założeniu przez wszystkich członków klasy ubrań w barwach jesieni.

Najlepiej z zadania wywiązały się następujące klasy: I/II ud, III ppc i II ppe.

Gratulujemy zaangażowania i pomysłowości klasom. Liczymy na jeszcze większe zaangażowanie uczniów  w kolejnych edycjach konkursu.

Zachęcamy do większego zaangażowania się w konkurs, gdyż na koniec roku zwycięzcy otrzymają atrakcyjne NAGRODY!